Kp psp straż Staszów
No Data

Apartamenty Sopot

Apartamenty Sopot

Post by relatedRelated post

90%
User Rating

Apartamenty Sopot (1)Planując wycieczkę z rodziną należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. W jaki sposób Twoja rodzina lubi spędzać wolny czas? Moja na przykład uwielbia kąpać się w morzu, czy w basenie, a żona nie widzi innego zajęcia, jak tylko opalanie się. Nie pozostało mi nic innego, jak wynająć jakiś apartamenty Sopot i oznajmić, że w tym roku w dalszym ciągu jedziemy nad morze.
Kiedy już im to oznajmiłem, radości nie było końca. Dzieci były szczęśliwe, że będą mogły lepić babki z piasku i będą mogły trochę popływać. Tak się składa, że wyniki w szkole miały bardzo dobre. Należała im się swego rodzaju nagroda. Co nie znaczy, że mam ich rozpieszczać.
Wypad był świetny, a pogoda się udała. Nawet nie sądziłem, że aż tak będzie prażyć słońce. Byłem zaskoczony, że przez cały pobyt nie spadła ani kropla deszczu. Spokojnie można było się opalać i tworzyć babki z piasku. Kiedy wróciliśmy do domu, zatęskniłem jeszcze raz za tym co było, ale tak się składa, że za rok na pewno jeszcze gdzieś pojedziemy, ale pewnie w inne miejsce.

Podobne wpisy o podróżach:

About