Kp psp straż Staszów
No Data

Wyprawy rowerowe

Wyprawy rowerowe

Post by relatedRelated post

50%
User Rating

turystyka (9)Biura podróży sprzedają różnorodne oferty wakacyjne. Poza tradycyjnymi wyjazdami odpoczynkowymi w ciepłe kraje, coraz bardziej zaczynają się cieszyć uznaniem turystów aktywne formy wypoczynku.

Turystyka rowerowa osiągnęła swój sukces w Danii, dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze rowerowej. Drogi rowerowe prowadzą przez cały kraj i można dojechać nimi wszędzie. Choć klimat Danii nie zawsze jest sprzyjający, wiatry i deszcz utrudniają podróże rowerowe, to i tak jest to rowerowy raj dla miłośników niezmotoryzowanych dwóch kółek.

Podróże po Danii są przyjemne i bezpieczne. Nawet w przypadku nieszczęśliwego przebicia opony lub innego problemu z rowerem, łatwo znaleźć serwis rowerowy. Jest ich co najmniej kilka lub kilkanaście w miejscowościach, ponieważ Duńczycy korzystają z rowerów zamiast samochodów. Ścieżki rowerowe zostały zbudowane szczególnie dla nich, jednak turystyka rowerowa miała przez to mocne podstawy rozwoju. Przez to do Danii przyjeżdża rowerami coraz więcej turystów z Europy.

Podobne wpisy o podróżach:

About