Kp psp straż Staszów
No Data

Mazury

Mazury

Post by relatedRelated post

User Rating

Mazury są najmniej skażonym przemysłowo regionem Polski. Przez wiele osób Mazury uchodzą za „zielone płuca Polski”. Mazury są wspaniałym regionem na aktywny wypoczynek. Turystyka aktywna w tym rejonie jest silnie rozwinięta i każdego roku przyjeżdża na Mazury miliony turystów z kraju i zagranicy. Najpopularniejszymi sposobami na aktywny wypoczynek na Mazurach są: żegluga, spływy kajakowe, loty samolotami i paralotniami, wycieczki rowerowe i wiele innych.

Jeśli jesteś zwolennikiem pięknej przyrody oraz aktywnego wypoczynku musisz koniecznie odwiedzić ten obszar Polski. Mazury w sezonie letnim są bardzo oblegane przez turystów, więc przez wyjazdem warto zarezerwować sobie jakieś kwatery, ponieważ czasem może być problem z noclegiem, szczególnie jeśli jest to większa grupa osób.

Najpopularniejszymi formami zakwaterowania na Mazurach są biwaki namiotowe oraz domki letniskowe. Koszt za pole namiotowe zazwyczaj nie przekracza 10zł za dobę, natomiast koszt pobytu w domku letniskowym to około 30zł za dobę. Nie są to ceny wysokie i dlatego Mazury od lat są oblegane przez ludzi młodych, którzy pragną wypoczywać aktywnie.

Podobne wpisy o podróżach:

About